KIM JESTEŚMY?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy usługi na najwyższym poziomie, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Jesteśmy obecni głównie na rynkach Unii Europejskiej: w Holandii, Belgii, Francji i Niemczech. Zatrudniamy ponad 200 osób w różnych specjalnościach.
ZOBACZ OFERTY PRACY

BUDOWANIE ZESPOŁU

VANSTEV sp.zoo to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży outsourcingu. Zapewniamy pracę najlepszym specjalistom

Dzięki naszym usługom Klient może działać bardziej efektywnie. Koncentruje się na celach i zadaniach strategicznych, oszczędza czas i koszty. Obecnie skupiamy się na realizacji kontraktów outsourcingowych i podwykonawczych. Firma gwarantuje wysoką jakość i ciągłość usług opartych na know-how, nowoczesnych metodach i technologiach pracy oraz poszanowaniu prawa.

Jesteśmy obecni głównie na rynkach Unii Europejskiej: w Holandii, Belgii, Francji i Niemczech. Zatrudniamy ponad 200 osób w różnych specjalnościach. Posiadamy spółki-córki w krajach naszych kontrahentów wspierające i koordynujące nasze działania operacyjne.

NASZE CELE

Codziennie staramy się sprostać największym wyzwaniom naszych klientów zapewniając jednocześnie najlepsze warunki pracy dla wszystkich zatrudnianych specjalistów. 

Nasze atuty to najwyższy poziom usług, elastyczność i profesjonalna obsługa.

Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, który zna wagę jakości, terminowości i elastyczności. Partnerem, któremu zależy na budowaniu udanych i długich relacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi.

Najwyższe normy i certyfikaty

Jesteśmy certyfikowaną firmą spełniająca normy SNA (Stowarzyszenia na rzecz Normalizacji Pracy). Oznacza to, że poddawani jesteśmy okresowym kontrolom pod kątem wypełniania obowiązków wynikających z norm NEN 4400-1 i NEN 4400-2 tj. identyfikacji przedsiębiorstwa, zgłaszania i odprowadzania w Holandii należnych podatków od wynagrodzeń oraz podatku VAT, wypłacania wynagrodzeń z zgodnie z przepisami holenderskimi z uwzględnieniem płacy minimalnej oraz minimalnego dodatku urlopowego oraz innych wymogów wynikających z norm.